Je winkelwagen is momenteel leeg
Nicolai Canetti Zeldzame postmoderne constructivistische geometrische Artec Collector's Collection Clock van Canetti, VS/Taiwan, jaren 80. Deze klok heeft een uniek uurwerk dat benadrukt wordt door de geometrische vorm en het diverse materiaal en de excentrieke vormen van de wijzers op een dunne, platte metalen wijzerplaat. Het resultaat is een choreografie die de abstracte en meditatieve maatstaf van tijd concretiseert.
Postmoderne klok, ArTime-collectie, door Canetti, Inc, jaren 80.
De klok heeft een natuursteen voet en is op de metalen stangen verschuifbaar, hierdoor is hij uniek in iedere stand
In zeer goede staat
De klok heeft het originele mechanisme in werkende staat.
Design klokken zijn helemaal actueel. En dat is niet vreemd want elke klok is tientallen jaren geleden door sublieme vaklieden vervaardigd. Vele maanden werkten men aan het unieke werkstuk met veel geduld en toewijding. Het uiteindelijke resultaat was van zulke hoge kwaliteit dat het de tand des tijds glansrijk heeft doorstaan. De bijzondere techniek en kwaliteit van de uurwerken doen ons telkens met verwondering naar deze klokken kijken.
Heeft u interesse in deze schitterende Design ART klok, neemt u dan svp via de email contact met ons op. U kunt het op afspraak bezichtigen en/of ophalen in het ART atelier te Maastricht. Levering via de speciaal koerier in Nederland en Belgie is ook mogelijk. Vanwege de kwetsbaarheid is verzenden met de pakketpost niet mogelijk.